AWA agenturní zaměstnávání

Doprava zaměstnanců do práce

Nechte svoz zaměstnanců na nás

Pokud se váš podnik nachází mimo dostupné sítě MHD nebo nemáte možnost zajistit přepravu zaměstnanců vlastními prostředky, v AWA Partners vám pomůžeme.

Jak to funguje?

V případě, že budete potřebovat zařídit dopravu zaměstnanců, stačí kontaktovat naše obchodní oddělení.

Průmyslové zóny se většinou nachází na okrajích měst nebo na páteřní síti dálničních přivaděčů, kvůli dostupnosti logistické i materiálové obslužnosti. To ale znamená také potřebu přepravy zaměstnanců do práce.

Bohužel, zřizovatel osobní veřejné dopravy, obec nebo město, často nemá v rozpočtu prostředky na vytvoření dostatečně husté přepravní sítě tak, aby pokryly potřeby všech průmyslových podniků v lokalitě.

Naše společnost je schopna zabezpečit individuální přepravu zaměstnanců. Díky tomu dokážeme zajistit flexibilitu dodání pracovní síly a odstranit překážku dostupnosti pro pracovníky z ubytovacích zařízení, kteří nevlastní osobní automobil. Zároveň takto snižujeme cenu a šetříme životní prostředí.

Velikost dopravního prostředku je volena na základě velikosti pracovního kolektivu a časových požadavků směnnosti u zaměstnavatele.

Kontaktujte naše obchodní oddělení

Máte zájem o využití některých našich služeb? Kontaktujte naše obchodní oddělení a naši kolegové se vám budou rádi věnovat.

Vedení společnosti a management
AWA Partners a.s.

IČ: 09862579, DIČ: CZ09862579

Plzeňská 3350/18, Smíchov

150 00 Praha 5

Česká republika

+420 725 960 000
awa@awagroup.cz
App version: testdock (build: 1)