Recruitment zaměstnanců na jisto a ihned

Personální leasing a kmenoví zaměstnanci pro firmy. Každý týden evidujeme desítky nových uchazečů připravených pracovat právě pro vás. Nástup zařídíme podle vašich operativních požadavků kdekoliv po České republice.
Personální leasingHR OutsourcingDoprava zaměstnancůUbytování zaměstnanců

1700+

Máme databázi desetitisíců kandidátů, ze kterých vybíráme vhodné uchazeče. Aktuálně uplatňujeme více než 1.700 zaměstnanců.

3

Jsme vám blíž díky 3 náborovým centrům v ČR. Přidělíme vám lokálního koordinátora, který vám bude vždy k dispozici.

20+

Máme více jak 20 let zkušeností se zaměstnáváním a poskytováním služeb v oblasti personálního leasingu.

Pronájem zaměstnanců z agentury

Nabídka zaměstnanců vám poskytne agenturní pracovníky na pokrytí vašich sezónních výkyvů i dlouhodobých kapacitních potřeb. V případě potřeby zajistíme dlouhodobý plán rotace a doplňování pracovních kapacit v souladu s jejich pracovními povoleními a možnostmi.

Převod na kmenového zaměstnance

Máte zájem o přímé zaměstnání některého z pronajatých agenturních pracovníků? Zajistíme veškeré náležitosti pro jeho převod na vašeho kmenového zaměstnance. U zahraničních pracovníků zajistíme podklady pro získání dlouhodobých pracovních povolení.

Zprostředkování zaměstnanců

Chcete si vybrat nové zaměstnance z řad zahraničních pracovníků? Vyhledáme vám vhodné uchazeče z těch, kteří již v ČR působí, nebo vám zorganizujeme na zahraniční nábor na míru vašich potřeb. Zahraničním uchazečům zajistíme dlouhodobé pracovní povolení.

Kontaktujte naše obchodní oddělení

Máte zájem o využití některých našich služeb? Kontaktujte naše obchodní oddělení a naši kolegové se vám budou rádi věnovat.

Vedení společnosti a management
AWA Partners a.s.

IČ: 09862579, DIČ: CZ09862579

Plzeňská 3350/18, Smíchov

150 00 Praha 5

Česká republika

+420 725 960 000
awa@awagroup.cz
App version: testdock (build: 1)